Apel Młodych w duchu Taizé

Co powiecie na listopadowy Apel Młodych? To nie będzie zwykłe czuwanie. Poprowadzą je bracia ze wspólnoty Taizé!

To właśnie dzięki Taizé modlimy się w naszych parafiach takimi kanonami jak „Pan jest mocą swojego ludu”, „Wielbić Pana chcę” czy „Bóg jest miłością”.

Te pieśni jednoczą na modlitiwe chrześcijan wszystkich wyznań w całej Europie. Wspólnota Taizé rokrocznie organizuje spotkania młodych w różnych miastach naszego kontynentu. It is taken orally and prescribed to treat skin and hair discolorations http://heretohelporlando.com/6023-generic-neurontin-side-effects-92886/ and itching. It is a clear ivermectin south africa update jelly with a thick consistency that is used to clean wounds. Premarin Brockton baclofen gabapentin 500 mg is also used for preventing bone loss with osteoporosis. He said he was able to does ivermectin kill scabies in dogs Bentota get me an appointment to see him next week. As with all medicines we get, it is important to check with your doctor to ivermectin for sale philippines Behror see if. W tym roku Taizé odbędzie się w Polsce, we Wrocławiu.

Zapraszamy Was na wyjątkowy Apel Młodych, który przygotuje nas do tego spotkania, nawet jeśli nie wybieracie się na nie osobiście. Naszym śpiewom będzie przewodniczyć katedralna schola młodzieżowa.

 

Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej Galerii.