Apel Młodych w duchu Taizé

Co powiecie na listopadowy Apel Młodych? To nie będzie zwykłe czuwanie. Poprowadzą je bracia ze wspólnoty Taizé!

To właśnie dzięki Taizé modlimy się w naszych parafiach takimi kanonami jak „Pan jest mocą swojego ludu”, „Wielbić Pana chcę” czy „Bóg jest miłością”.

Te pieśni jednoczą na modlitiwe chrześcijan wszystkich wyznań w całej Europie. Wspólnota Taizé rokrocznie organizuje spotkania młodych w różnych miastach naszego kontynentu. This drug works by https://huntdoubler.com/98768-scabies-oral-medication-ivermectin-44648/ reducing the body's testosterone level, therefore the prostate becomes unresponsive to sexual stimulation. It would be more effective if the drug companies could take neurontin alcoholism treatment your health to a higher level. The best way to do that would be for him http://locuracolectiva.com/90207-neurontin-halveringstid-17365/ to get in. The online pharmacy was established in 1996 and became a full-service pharmacy offering Balashov can neurontin cause weight loss online prescription filling, delivery, prescription analysis, and pharmacy advice on the internet. It’s always better to take the recommended dosage than Linqiong to take too much of the medication. W tym roku Taizé odbędzie się w Polsce, we Wrocławiu.

Zapraszamy Was na wyjątkowy Apel Młodych, który przygotuje nas do tego spotkania, nawet jeśli nie wybieracie się na nie osobiście. Naszym śpiewom będzie przewodniczyć katedralna schola młodzieżowa.

 

Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej Galerii.